DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

OS CHPH Domažlice

Funkcionáři OS a MS

Výbor OS CHPH Domažlice:

 

Předseda:

Ivan Voneš,             Hrádecká 1,               312 00 Plzeň 4,

       tel:                   737 828 880,

       e-mail:            vonesivan@seznam.cz 

 

 

Místopředseda:

Josef Fremuth,            čp.36,                          345 25 Mutěnín,

         tel:                   604 611 347,

 

Tajemník:

Pavel Echtner               Zahořany 39,               344 01 Domažlice

              tel:                   607 129 350,

              e-mail:            xholubracek@seznam.cz

 

Výcvikář:

Josef Bastl,                       Dehtín 13,                  339 01 Klatovy,

             tel:                  725 888 808,

 

Pokladník:

Václav Oberajtr,          Horní Metelsko 23,   346 01 Horšovský Týn

          tel:                   721 003 438,

          e-mail:             nvh.oberajtr@seznam.cz

 
 

 

Kontrolní a revizní komise OS CHPH Domažlice:
 
Předseda:
Kuželík Václav                                   Příchovice,                                       tel: 731 711 367                                                                                          
 
Členové: 
Vozábal Jakub                         Postřekov,                              tel: 725 296 037                                           
 
 
Heřman Josef ml.                    Příchovice,                             tel: 774 103 441                                                                         
  
 
                                                                                                                                                                     
Správa WEBu:
 
Jakub Vozábal,                               Široká 46,          391 65       Bechyně,      tel:725 296 037, 
                                                                                                      e-mail: j.vozabal@seznam.cz
 
 
 

Funkcionáři MS OS CHPH Domažlice:

 

Výbor MS Postřekov:

Kód: 034

předseda:     Ivan Voneš,                 Hrádecká 1,                312 00 Plzeň 4,           737 828 880

místopřed.:  Jiří Konopík,                Starý Klíčov 42,           354 01 Mrákov,          602 659 679

tajemník:     Stanislava Vonešová,  Hrádecká 1,                312 00 Plzeň 4,           734 464 399

pokladník:   Jiří Řezníček,               čp. 369,                       345 35 Postřekov,       721 362 921

výcvikář:    Jaroslav Ners,             čp. 6,                           345 07 Všeruby,         607 662 435

 

RK MS Postřekov:

předseda:     Pavel Váchal,              čp. 345,                       345 35 Postřekov,       728 943 460

1.člen:          Jakub Vozábal,            Široká 46,                    391 65 Bechyně,         725 296 037

2.člen:          Jaroslav Kuttenberg,   Díly 97,                        344 01 Domažlice,     606 378 598

 

Výbor MS Horšovský Týn:

Kód: 0329

předseda:     Pavel Echtner,             Zahořany čp. 39,         344 01 Domažlice,     607 129 350

místopřed.:  Zdeněk Rajchart,        Horní Metelsko 15,     346 01 Horš. Týn,       774 630 658

tajemník:     Václav Oberajtr,         Horní Metelsko 23,     346 01 Horš. Týn,       721 003 438

pokladník:   Jareš Petr st.,              Lidická 263,                 346 01 Horš. Týn,       737 668 127

výcvikář:      Rudolf Princl,              Pivovarská 123,          346 01 Horš. Týn,       734 338 391,

 

RK MS Horšovský Týn:

předseda:     Jareš Petr ml.,             Lidická 263,                 346 01 Horš. Týn,       737 668 127

1.člen:          Vlastimil Opálka,        Vančurova 230,          346 01 Horš. Týn,       605 185 902

2.člen:          Petr Spörl,                   Prapořiště čp. 165,     345 06 Kdyně,             723 659 350

 

Výbor MS Mutěnín:

Kód: 0344

předseda:     Luboš Petr st.,             Mutěnín 195,              345 25 Hostouň,         723 804 748

místopřed.:  Helena Švehlová,        Mutěnín 195,              345 25 Hostouň,         725 866 429

tajemník:     Luboš Petr ml.,           Mutěnín 195,              345 25 Hostouň,         602 465 544

pokladník:   Josef Fremuth,            Mutěnín 36,                345 25 Hostouň,         604 611 347

výcvikář:      Daniel Kotlan,             Mutěnín 36,                345 25 Hostouň,         XXX XXX XXX

 

RK MS Mutěnín:

předseda:     Vladimír Tesař,           Mutěnín 41,                345 25 Hostouň,         605 383 722

1.člen:          Luboš Petr ml.,           Mutěnín 195,              345 25 Hostouň,         602 465 544

2.člen:          Karel Nauš,                 Náměstí 420,              348 02 Bor,                 721 535 505

 

Výbor MS Stod:

Kód: 080

předseda:     Václav Želízko,            Hradišťany 34,             333 01 Stod,              733 586 097

místopřed.:  Josef Kotěšovec st.,    čp. 198,                       333 01 Stod,               720 679 207

tajemník:     Josef Kotěšovec ml.,   čp. 198,                       333 01 Stod,               721 475 513

pokladník:   Jan Grešle,                  čp. 138,                       333 01 Stod,               739 031 114

výcvikář:      Miroslav Lazebník st., Kostelní 198                333 01 Stod,               720 679 207

 

RK MS Stod:

předseda:     Jan Černý,                   čp. 195,                       345 62 Holýšov,          605 176 945

1.člen:          Jiří Mouček,                Lisov 35,                      333 01 Stod,               736 116 252

2.člen:          Jakub Konrády,           čp. 686,                       333 01 Stod,               731 266 488

 

Výbor MS Příchovice:

Kód: 0308

předseda:     Václav Kuželík,            Vřeskovice 24,             334 01 Přeštice,         723 711 367

místopřed.:  Stanislav Dušek,          čp. 974,                       334 01 Přeštice,         728 710 849

tajemník:     Zdeněk Kropáček,       Vřeskovice 61,            334 04 Přeštice          606 500 299

pokladník:   Josef Heřman ml.,      Letiny 82,                    336 01 Blovice,           774 103 441

výcvikář:      Josef Heřman st.,        Libákovice 14,             334 01 Přeštice          739 675 932

 

RK MS Příchovice:

předseda:     Jan Procházka,            Žerovice 93,                334 01 Přeštice,         702 163 969

1.člen:          Jiří Čácha,                   Kbel 49,                       340 12 Švihov,            605 539 050

2.člen:          Milan Dušek,               čp. 974,                       334 01 Přeštice,          728 710 849

 

Výbor MS Kdyně:

Kód: 032

předseda:     Jan Ničovský,              Máchova 242,             344 01 Domažlice,     602 808 317

místopřed.:  Václav Hošťálek,         čp. 700,                       340 02 Nýrsko,           721 559 155

tajemník:     Pavel Faschingbauer,  Waldhegerova 360,    344 01 Domažlice,     724 296 121

pokladník:   Antonín Mayer,          čp. 105,                       346 01 Meclov,          604 177 192

výcvikář:      Jakub Černý,               Brnířov 49,                  345 06 Kdyně,             606 191 385

 

RK MS Kdyně:

předseda:     Josef Tvardík,              Chodská Lhota 161,    345 06 Kdyně              777 888 147

1.člen:          Ivan Josefík,                U Plynárny 798,          339 01 Klatovy,           736 438 315

2.člen:          František Kadlec,        čp. 46,                         345 06 Hluboká,         XXX XXX XXX

 

Výbor MS Klatovy:

Kód: 031

předseda:     Josef Bastl,                  Dehtín 13,                   339 01 Klatovy,           725 888 808

místopřed.:  Václav Thurnvald,       Chvalšovice 18,           339 01 Klatovy,           605 968 636

tajemník:     Vojtěch Kubík,             Kvasetice 2,                340 34 Plánice,           737 732 148

pokladník:   Stanislav Jáchym st.,   Lhovice 2,                   340 12 Švihov,             602 124 531

výcvikář:  Václav Aschenbrenner,   Pod Hůrkou 56,           339 01 Klatovy,           732 269 454

 

RK MS Klatovy:

předseda:     Josef Kotáb ml.,          Poleň 44,                     339 01 Klatovy,           724 938 343

1.člen:          Svatopluk Šmalcl,       Strážov 160,                340 21 Janovice,         720 634 068

2.člen:          Pavel Pojar,                 Předvojovice 2,           341 42 Kolinec,           728 763 943

 

Výbor MS Starý Plzenec:

Kód: 037 

předseda:     Karel Chrastil,             Lípová 481,                 332 02 Starý Plzenec, 732 903 085

místopřed.:  Michal Schlehofer,     Vřeskovice 72             334 01 Přeštice,         704 101 316

tajemník:     Roman Vonášek,         Sedlec 243,                 332 02 Starý Plzenec, 731 644 160

pokladník:   Miroslav Krásný,         Nezbavětice 19,          332 04 Nezvěstice,     734 113 146

výcvikář:      Jiří Benda,                   Štěnovický Borek 65,  332 09 Štěnovice,       732 709 650

 

RK MS Starý Plzenec:

předseda:     Jaroslav Vůch,             Šťáhlavy 174,              332 03 Šťáhlavy,         721 576 166

1.člen:          Jan Čechura,               Husova 35,                  332 03 Šťáhlavy,         605 206 076

2.člen:          Václav Láska,              Americká 171,            336 01 Blovice,           607 892 493

 

Výbor MS Horažďovice:

Kód: 0119

předseda:       Karel Zdichynec,         Pod Vodojemem 778, 341 01 Horažďovice,  723 046 663

místopřed.:    Václav Boháč,             Mečichov 85,              387 36 Mečichov,       721 261 551

tajemník:        Tomáš Stulík,              Šumavská 793,            341 01 Horažďovice,  721 674 996

pokladník:      Václav Hlaváč,            Velešice 3,                  341 01 Horažďovice,  604 548 736

výcvikář:        Jiří Chasa,                   Vlkonice 134,              384 86 Vacov,             724 296 259

 

RK MS Horažďovice:

předseda:     Václav Korda,              Týnec 35,                    341 01 Horažďovice,  607 813 158

1.člen:          Václav Bernat,            Strakonická 363,         341 01 Horažďovice,  723 449 423

2.člen:          Václav Rach,               Hlupín 17,                   387 36 Mečichov,       605 058 150

 

Výbor MS Sušice:

Kód: 0126

předseda:     Petr Sulán,                  Vojetice 28,                342 01 Sušice,            604 684 774

místopřed.:  Lubomír Hes,              Sušice 59,                    342 01 Sušice,            735 290 920

tajemník:     Jan Vyšín,                    Červené Dvorce 42,    342 01 Sušice,            602 819 213

pokladník:   Josef Blahout,             Strašín 164,                 342 01 Sušice,            606 173 217

výcvikář:      František Maliak,        Zámyšl 18,                  342 01 Sušice,            721 511 352

 

RK MS Sušice:

předseda:     Jaroslav Tesárek,        Na Vojtěšce 296,        342 01 Sušice,            728 661 252

1.člen:          Václav Fiala,               Bílenice 86,                 342 01 Sušice,            920 284 873

2.člen:          Roman Ontl,               Malonice 64,               342 01 Sušice,            723 083 603

 

Výbor MS Staňkov:

Kód: 036

předseda:      Jan Fiala,                     Přetín 31,                    340 12 Švihov,             723 148 963

místopřed.:  Václav Štengl,             Horní Kamenice 53,    345 62 Holýšov,          728 173 034

tajemník:     Jan Stahl,                    Nádražní 353,             345 61 Staňkov           732 500 524

pokladník:   Marcela Jirmusová,    Přetín 31,                    340 12 Švihov             727 921 370

výcvikář:      Jan Vachtl,                  Chudenice 130,           340 12 Švihov,            606 258 464

 

RK MS Staňkov:

předseda:     Karel Knur,                  Puclice 9,                    345 61 Staňkov,          722 371 870

1.člen:          Josef Byrtus,               Mahauserova 4          345 61 Staňkov           XXX XXX XXX

2.člen:          Jan Fiala ml.,               Přetín 31,                    340 12 Švihov,            728 258 195

 

Výbor MS Rokycany:

Kód: 085

předseda:     Václav Špilar,              čp. 189,                       332 01 Tymákov,        607 220 642

místopřed.:  Josef Langmayer,       čp. 138,                       338 48 Hrádek u Rok. 722 920 281

tajemník:     Petr Kolb,                    čp. 214,                       337 01 Kam. Újezd,    776 454 578

pokladník:   Josef Škarda,               čp. 93,                         338 44 Dobřív,            737 072 248

výcvikář:      Václav Jaroš,               čp. 50,                         338 28 Radnice,         737 114 371

 

RK MS Rokycany:

předseda:     Antonín Boháč,           čp. 61,                         338 43 Mirošov,         371 596 290

1.člen:          Vojtěch Gulači,           Útušice 143,                326 01 Plzeň,              605 168 003

2.člen:          Jiří Kuška,                    Březina 125,                337 01 Rokycany,       607 907 823